Strādājam no 1.janvāra - 31.decembrim

Dzīves svinēšana

Piedāvājam svinēt kāzas siltajā gada laikā, skaistas dabas ielokā, senajā Ārlavas muižas parkā Sasmakas ezera krastā  2021. gadā uzbūvētājā Svinību mājā.

Svinībām

2021. gadā izveidotu Svinību māja Sasmakas ezera  krastā, simtgadīga dižozola pakājē.  Šī šarmantā, gaisīgā  un  ar dabu saplūstošā vieta ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem- īpašiem mirkļiem, lielām un mazām  svinībām,  retrītiem, koncertiem, meistarklasēm u.taml. Īpašu auru sniedz simtgadīgais Ārlavas muižas parks, milzu ozols svinību mājas pakājē  un protams, vizuļojošais ezers.

Svinību mājas jumts ir caurspīdīgs, kā arī divas sienas ir pilnībā stiklotas, tā ļaujot  svinētājiem  saplūst ar majestātisko parku un vizuļojošo ezeru.

Svinību mājas kopējā platība ir 308m2, no kuras  168m2  ir pati svinību zāle , 40m2  aizņem  plaša, aprīkota virtuve  un 100m2 liela terase. Svinību mājā , izvietojoties pie galdiņiem, ērti būs   līdz 70 personām. Savukārt plašā virtuve būs ērts atbalsta punkts jūsu izvēlētajam pavāram vai ēdināšanas servisam, bet terase izcila vieta šampanietim pēc laulību ceremonijas, salūta vai āra kino vērošanai.

Pēc ceremonijas šampanieša pasniegšanu vai svinību mielastu  varat organizēt paši vai to lieliski izdarīs mūsu  sadarbības partneri ēdināšanas jomā, piedāvājot pilnu servisu no uzkodām līdz pat apkalpošanai.

 Piedāvājam laulību ceremonijai :

   • Terasi ezera  krastā(30m2)  senu koku pakājē.

   • Milzu dižozola pavēni   svinību mājas pakājē. ceremonijai, mičošanai.

  Varam palīdzēt jūsu izvēlātās vietas dekoratīvi noformēt un sagatavot , sākot ar dekorācijām, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi u beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc laulību ceremonijas

  Nakšņošana

  Varat pavadīt saulrietu un pamosties romantiskā idillē mūsu gaumīgajās  naktsmītnēs ezera krastā.

  Varam izguldīt līdz 50 viesiem 3 vissezonas kotedžās un 3 greznās, plašās glempinga teltīs un 3 zvanu teltīs. Sadarbojamies ar blakus esošajām naktsmītnēm, kur papildus var izmitināt  līdz 30  viesus.

  Diena pirms kāzām:

  Lai mierīgā gaisotnē sagatavotos visam   īpašās dienas svinēšanai, piedāvājam darbīgajiem draugiem un vedējiem pēc visiem sagatavošanās darbiem nakšņot Dunduriņos,  atpūsties un noskaņoties lielajai dienai  relaksējoties  karstā baļļā ezerā uz plosta .

   

  Tiem, kuri vēlas savus īpašos mirkļus sagaidīt Dunduriņos, lūgums pēc iespējas savlaicīgāk sazināties ar mums.

  Rezervācija

  Minimālā cena ir 50 eur /h  par svinību mājas izmantošanu ( nelielām svinībām) savukārt visa kompleksa īre(Svinību māja un naktsmītnes 50 personām ) sākot  no 2380 EUR. Bet par precīzu cenu lugums sazināties, jo cenas mainās atkarībā no nedēļas dienas, kad notiek svinības.

  Kāzu gadījumā nev iespējams rezervēt tikai Svinību māju bez naktsmītnēm, jo Svinības un citu viesu vienlaicīga atpūta pie mums nav  iespējama.
  Ja vēlēsieties, varēsiet papildus nomāt naktsmītnes iepriekšējā vakarā un svētdienā, lai turpinātu svinēt dzīvi vai baudītu romantisko idilli pēc lieliskām svinībām. Par citiem pakalpojumiem, kā piemēram, dekorēšana, ēdināšana u.c. ja būs nepieciešams,  vienosimies atsevišķi, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzībass

  Galerijas

  lvLatvian