Mierpilns klusums, sarunas tikai ar sevi un dabu, apkārt esošo seno koku spēks, putnu čalas, siltā vējā plīvojošas niedres un saulē mirguļojoši ezera viļņi… Šī ir vieta steidzīgajiem un nesteidzīgajiem, mierīgajiem un nemierīgajiem, aktīvās atpūtas cienītājiem un laiskas baudas meklētājiem – “Dunduriņos” īpašs un gaidīts būs ikviens. Varēsiet doties nesteidzīgās izjādēs ar zirgiem, laivu izbraucienos vai arī nesteidzīgi apceļot Sasmakas ezera āres ar motorizēto plostu. Iespējams arī nodoties sporta aktivitātēm – peldēties, doties pārgājienus, skriet īsas un garas distances, nūjot, braukt vai baudīt apkārt esošo gleznaino ainavu, doties izbraucienos ar riteņiem, ķert vēju ar SUP un vējadēļiem, ūdens motociklu vai pat kuteri!

Savukārt ziemā varēsiet izmēģināt zemledus makšķerēšanu, slidošanu pa aizsalušo ezeru, doties izjādēs ar zirgiem, izbraucienos ar slēpēm vai ar zirgu vilktām kamanām, sildoties biezās segās un klausoties zvaniņu skanēšanā.

Peldvieta– plaša un  labiekārtota peldvieta  gan ar laipu un pontonu, gan plašu krasta joslu

Bērnu laukums– mazo viesu priekam un jautrībai. Pieejams batuts, šūpoles, smilšu kaste, slīdkalniņš

Motorizēts plosts–  celtspēja līdz   1000 kg, ar nojumi. Izbaudi ezera mieru  vienatnē, divvientulībā vai plašākā lokā  piknikojot ezera vidū, makšķerējot vai  peldoties .

Laivas– 4 gb laivas atpūtai uz ezera .Varēsiet baudīt romantisku vakaru uz ezera vai makšķerēt agrā rīta sundā

 Ūdens velosipēds–  4vietīgs katamarāns, jautrākai un aktīvākai ezera iepazīšanai ar slidkalniņu, celtspēja līdz 500 kg

Ūdens motocikls-tiem, kas vēlas izjust vēju, ātrumu un adrenalīnu

 Kuteris– apceļo ezeru  lielākā kompānijā

Vēja dēļi– izmēģini un pakļauj vēju

SUP dēļi– ezera iepazīšanai no nebijuša skatu punkta

Zirgi– izjādēm jāt pratējiem vai nepratējiem, izbraucieniem ar ratiem vai kamanām ziemā

 

Mēs atrodamies pašā Kurzemes sirdī, tāpēc ir iespējami  jaunatklājēja piedzīvojumi gan tuvākajā apkārtnē, gan izbraucieni uz KandavuTukumu, uz Kurzemes Šveici – KabiliSabiliKuldīguTalsiem vai arī pie jūras uz Kolku un Roju. Iespēju ir tik daudz – atliek tikai izvēlēties. Labprāt palīdzēsim ar padomu, ko redzēt, nobaudīt, piedzīvot šai pusē, lai jūsu atpūta būtu izdevusies!