Strādājam no 1.janvāra - 31.decembrim

Par mums

Mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis atpūtas mirkli gaumīgā, komfortablā un labiekārtotā vidē, un nav svarīgi, vai tā būtu brīvdienu mājiņa vai vienkārši telts vieta. “Dunduriņos” saņemsi mierpilnu un meditatīvu vai aktīvu un spilgtām izjūtām bagātu pieredzi – labāko, ko mēs spējam dot. Mēs ticam, ka ikviens ir īpašs, tāpēc vēlamies, lai tieši tā Tu šeit arī justos.

Mēs

“Dunduriņi” ir ģimenes izlolota ideja. Mums šķita, ka tas būtu grēks, tik ainaviski skaistu un mierpilnu vietu paturēt sev. Dodot gūtais neatņemams, tāpēc vēlamies ar jums dalīties mierā, īpašajās sajūtās, kas pārņem jau tuvojoties gleznainajam Sasmakas ezeram. Turklāt mēs vēlamies Tev sniegt tādu atpūtu, kādu vēlētos saņemt mēs paši.

Mēs esam kupla, draudzīga un jautra ģimene – mamma Ieva, tētis Raivis, brāļi Kārlis, Mārcis, mazais Roberts un māsa Daniela. Mūsu ģimenē ir vēl pāris „bērnu”- trīs suņu un divas zirgu meitenes, kuras varēsiet satikt, ciemojoties pie mums. Mēs parūpēsimies, lai jūsu atpūta pie mums būtu kā svaiga gaisa malks dzīves skrējienā.

Vēsture

Tētim Raivim vienmēr ir bijis sapnis iegūt savu kaktiņu, savu stūrīti zemes pie ezera. Mēs zinām, ka sapņi piepildās, jo daļa no senā Ārlavas muižas parka pie Sasmakas ezera 2015. gadā kļuva par mūsu ģimenes īpašumu. Savukārt mammai Ievai, skatoties uz skaisto vietu, mieru nelika sapnis izveidot savu uzņēmējdarbību – pēc savas izpratnes, standartiem, lai ar savu enerģiju un radošumu radītu vietu ģimenes uzņēmumam. Vietu, kur vasarās darba pieredzi varētu gūt arī jaunā ģimenes paaudze. Un mammas sapnis arī piepildījās – sadarbībā ar Ziemeļķurzemes LAD bija iespēja īstenot projektu atpūtas vietas izveidei. Un tas ir tikai sākums mūsu plāniem, jo sapņi turpinās.

Atbalsts

Projekts “Atpūtas vietas „Dunduriņi” izveide Sasmakas ezera krastā  tiek realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Atpūtas vietas "Dunduriņi" izveidi atbalstījuši '' ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” un Talsu novada pašvaldība .

Atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Atbalsta Talsu rajona partnerība

lvLatvian